Izvēlieties mūsu projektu Latvijā

Sky Garden

Jūrmala, Asaru prospekts 53

Vai varat iedomāties siltu vasaras rītu, pirmo rītu savā jaunajā, saules staru pielietajā dzīvoklī? Vai varat apjaust sava bērna prieku, kuram nu pieder visa pludmale, nevis tikai šaura smilšu kaste? Vai varat iztēloties, ka, atverot sava dzīvokļa logu, jūs ieelpojat svaigu priežu gaisu un, kur vien skatāties, – visapkārt zaļš.

Read more

Alberta Nr.1

Rīga, Alberta iela 1

Elizabetes, Antonijas un, protams, Alberta ielas apkārtni jau izsenis dēvē par muižnieku ligzdu. Te savu mājvietu ir radušas daudzas vēstniecības, te plešas Rīgas centra skaistākie parki. Te ir daudz gaismas un gaisa. Teju katram otrajam namam ir diennakts apsardze, tāpēc muižnieku ligzdā vienmēr var justies droši. Un nebrīnieties, ja teju katrs otrais pretimnācējs izrādīsies kāds no smalko aprindu hroniku pastāvīgajiem varoņiem…

Lasīt vairāk

THE KEY

Jūrmala, Dzintaru prospekts 19

23 luksus klases apartamenti kluba tipa mājā labiekārtotā un prestižā Jūrmalas rajonā. Jaunas tendences un oriģināli risinājumi it visā.

Lasīt vairāk

Dzintaru prospekts 14

Jūrmala, Dzintaru prospekts 14

Divstāvu māja Dzintaru prospektā 14 – arhitektūras piemineklis pašā Jūrmala sirdī. Autentiskā ēka ir tipisks Jūrmalas koka arhitektūras paraugs ar verandām, dekoratīvajiem elementiem fasādē, plašiem logiem, pa kuriem paveras skats uz apzaļumotu teritoriju un centrālo Dzintaru prospektu.

Lasīt vairāk